Ofis Taşımacılığı

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat hizmetlerimiz adı altında ofis & iş yeri taşıma işlemlerini de yerine getiriyoruz. biz bu iş yaparken müşteri memnuniyetini nihai hedeflerimiz arasına koyarak yapıyoruz.

Gaziosmanpaşa Ofis taşıma işlemlerinde ofisinizin büyüklüğü ya da kapasitesi ne olursa olsun, belli bir program dahilinde sizlere başlangıç gününü belirlemek düşerken; bizlere düşen ise en kısa sürede sizlere yeni çalışma alanınızı işlerin aksatmayacak şekilde aktif hale getirmek olacaktır.  

Şüphesiz ofis taşıma denince akla gelen ilk şey hassas ve önemli bilgileri içeren meteryaller nasıl taşınacak? Bu konuda firmamız ayrıntılı bir şekilde paketleme aşamasını tamamladıktan sonra, etiket sistemi ile kırılacak, dökülecek veya nasıl taşınması gerektiği hakkında ayrıntılı bilgi içeren sembollerle kaplı etiket sistemi kullanılır.

Ofis Taşırken Yapılması Gerekenler

Görüştüğünüz Firmadan ücretsiz exper talebinde bulunun. Eşyalarınızın keşfine gelen personel sizlere çeşitli konular hakkında bilgi verecektir. Aynı zamanda ön sözleşme, taşıma sigortası, taşınacak eşyaların taşıma maliyeti belirlenir. Bunun sonucunda sözleşmede belirtilerek, taşıma sözleşmesi firma tarafından sizlere takdim edilir.

Ofis Taşımacılığı işleminin temiz ve sağlam bir şekilde gerçekleşmesi için nakliye firmasının kalitesi son derece önemlidir. Ofis eşyalarınız arasında para kasası özel taşıma gerektiren bir işlemdir. Para kasanız iş yerinizde varsa ve taşınacaksa, lütfen firmaya bildiriniz.

Ofis taşırken zaman açısından sıkıntıya düşmeyecek şekilde taşımacı firmayı paketleme yapmak üzere bir gün önceden çağırabilirsiniz. Bu hem eşyalarınızın toplama işlemini hem de kolileme ve paketleme sürecini daha detaylı bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Hemen ertesi gün ise taşıma işlemi gerçekleşir ve yeni ofisinizde malzemeleriniz sökülerek yerlerine yerleştirilir.  

Bu üç genel başlık adı altında tercihlerinizi kaliteli firmalardan yana kullanmanız son derece önemlidir. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Gaziosmanpaşa evden  eve nakliye fiyatları hakkında geçerli olan bütün hükümler aynı zamanda Gaziosmanpaşa ofis taşıma işlemlerinde de geçerlidir. Bizler İstanbul evden eve nakliyat firması olarak kalite kovalayan ve sürekli gelişme kaydeden nakliye firması olma yolunda emin adımlarla ilerlerken siz değerli müşterilerimize hizmet duymanın onurunu yaşıyoruz. Gaziosmanpaşa nakliyat hizmetleri için firmamız ile iletişime geçip randevu almanız yeterlidir.