Şehirlerarası Taşımacılık

Gaziosmapaşa şehirler arası taşımacılık işlemlerinde firmamıza gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. 

Şehirler arası taşımacılık son derece meşekatli bir iştir. Bir çok taşeron firma bu işlemleri yerine getirmeye çalışırken sizleri mağdur edebilir. Firmamız bu konuda referans odaklı çalışarak öncelikle güveninizi tazeler. Ardından Uzun yolculuklarınızda yanınızda yer alır.

Türkiye’nin her yerine aralıksız şehirler arası eşya taşıma işlemlerini sürdüren firmamız, bu konuda profesyonel ekip eşliğinde sizlere hizmet sunmaktadır.  

Hizmetlerimiz son derece geniş kapsamlı olup, şehirler arası taşıma firmamız tarafından garantili, sigortalı bir şekilde yerine getirilir.  

Unutulmaması gereken bir konu ise şehirler arası taşımalarda ucuza kaçmamak ucuza taşıyan firmalar sektörde genelde komisyoncu işlevi görürler.  

İşi başkasına paslayan taşeron firmalar taşıma günü gelip çattığında olmayacak sürprizlerle karşınıza çıkar. Bu konuda dikkatli ve detaylı araştırma yapmanız son derece önemlidir.

Şehirlerarası Taşımacılıkta Bunlara Dikkat Ediniz 

  1. Exper talebinde bulununuz.
  2. Görüşme sağladığınız ve anlaşmaya vardığınız firma ile taşıma sözleşmesini yapınız.
  3. Eşyalarınızın sigortasını kesinlikle firmaya yapmasını söyleyiniz.
  4. Taşıma günü zamanında gelmeyen nakliyecilere güvenmeyiniz.
  5. Eşyalarınızın özel araçla mı, yoksa parsiyel şeklinde mi taşınacağını sorunuz.
  6.  Firma hizmet taleplerini ve paketleme sistemlerini inceleyiniz.

Şehirlerarası Taşımalarda Peketleme Sistemi 

Şehirlerarası nakliyat adı altında işlemlerimiz şehirler arası taşımalarda paketleme sistemini ayrıntılı bir şekilde ele alır. Çünkü şehirler arasında paketlenmeyen ya da kötü paketlenmiş eşyaların hasar görmesi kaçınılmazdır.

Firmamızın Gaziosmanpaşa şehirler arası nakliyat taşımalarından ve kampanyalı fiyatlarından faydalanmak için müşteri temsilcimiz ile yaptığını görüşmeler doğrultusunda işlemler devreye sokulur. Şehirler arası nakliyatta bizleri tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.